Numri i njoftimit: 27846
Postuar në: 18.01.2016, 21:06
1 / 1

Shes Nokia 3310

200 € i diskutueshëm
Marka:
Nokia
Modeli:
3310

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Nokia 3310 ne gjendje perfekte pune.E vecanta e ketij lloji eshte se nuk pergjohet dhe eshte shume I forte.