Numri i njoftimit: 2477
Postuar në: 27.03.2013, 17:50
1 / 1

SCERY PARTY

I negociueshëm

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i njoftimit: Shitet


KJO ESHTE NJE FESTE E PERVJETESHME ITALIANE QE PER HERE E BEJNE DHE SHQIPTARET.KJO FESTE PER HERE TE PARE BEHET NE AMBJENTET E SHKOLLES BUBULLIMA ME EMER DHIMITER MINO.KANJE SFILATE MODE E NJE KNCERTE ME KENGETAREN E MODELEN LUCY HALE.USHQIMET PERGATITEN ME DELIKATES NGA GUZHUNJERT E TIRANES


NE ORE 1:00


JU MIRPRESIM.