Numri i njoftimit: 246
Postuar në: 05.09.2012, 09:18

shitet VW Golf 4

5.000 € i pa diskutueshëm
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
Golf
Viti:
1998
Karburanti::
Benzinë
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Makinë Qyteti
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


ka edhe nje pal disqe tjera me gjith goma te reja irelli.ka dhe dy goma pa disje te reja.amartizator sportiv.ka 6 muaj qe ka ardh nga italia dokumente te rregullta shqiptare me targa te reja.muzik ne max..........e shes per arsyje emigrimi

 diti
 Mirditë