Numri i njoftimit: 234
Postuar në: 02.09.2012, 21:58

Shitje Apartamenti ne Rreshen.

I negociueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
60
Ngrohja:
Te tjera

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet apartamernt 1+1,aneks, ballkon i madh, banjë, koridor, kati trete i banimit në nje pallat 5-katesh me tulla te kuqe, me hipotekë. Pallati ndodhet në rrugen kryesore, perball policise dhe afer spitalit. çmimi 20.000 Euro i diskutueshem. Tel. 0684741983.