Numri i njoftimit: 2157
Postuar në: 22.02.2013, 14:10

Permet, shes truall 6.000 m²

I negociueshëm
Sipërfaqja:
6000
Lloj i tokës:
Ndërtimore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet truall ne qender te fshatit BALLABAN te PERMETIT. Toka ndodhet ne qender te fshatit dhe buze rruges. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

069 24 22 685