Numri i njoftimit: 2089
Postuar në: 29.03.2013, 22:03
1 / 3

shitet per arsye mosperdorimi

9.000 € i diskutueshëm
Marka:
Mitsubishi
Modeli:
L200
Viti:
2003
Karburanti::
Naftë
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Foristradë - SUV
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


mitsubishi,l 200,fuoristrade me karroceri te mbyllur ortoped,nafte,viti i prodhimit 2003,disqe alumini sportive,dopio airbag,mbyllje qendrore,sistem
alarmi,mp3,dvd,tapiceri lekure,ne gjendje shume te mire teknike,sistem drejtmi djathtas.
ne gjendje shume te mire teknike.
INFORMACION PLUS..........................
ka te gjitha taksat dhe letrat te paguara............

OKAZION 9000 euro

 preng
 Mirditë