Numri i njoftimit: 20738
Postuar në: 15.10.2015, 07:18

Ford fiesta

1.500 € i diskutueshëm
Marka:
Ford
Modeli:
Fiesta
Viti:
1998
Karburanti::
Benzinë
Kilometra::
35000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Hatchback
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe fizike as edhe nje problem me tapicerin e brendshme . Mjeti ka motor 1.2 gas-bezin me impiant gazi dixhital model I ri .Mjeti harxhon 5 litra per 100km