Numri i njoftimit: 20729
Postuar në: 14.10.2015, 09:31

Shiten 120 krer dhi.dhe 40 keca

160.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Bujqësi dhe Kafshët e farmës

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 120 krer dhi.dhe 40 keca.ne macukull te rrethit MAT.jan rrac vendi te reja dhe te vaksinuara.