Numri i njoftimit: 1957
Postuar në: 04.02.2013, 15:43
1 / 3

Oferte Speciale

20.000 Lekë i pa diskutueshëm
Procesori:
mbi 2 GHz
Hard Disk HDD:
160 GB
RAM Memoria:
1 GB

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes kompjutera te kompletuar (njesia qendrore, monitor, tastiere, maus, kufje, kamera).
Njesia qendrore dhe monitori ka keto parametra:
1. AMD Sempron(tm) Processor LE-1150
2. RAM 1GB
3. Hard Disk 160GB
4. Karta Grafike on Board 512MB (Get Force 6150SE nForce 430)
5. DVD Writer
6. Monitor Asus 19"
7. Kufje dhe kamera (free driver) te reja

 ferit allka
 Gramsh