Numri i njoftimit: 1929
Postuar në: 01.02.2013, 21:36

fiat ulysse

I negociueshëm i diskutueshëm
Marka:
Fiat
Modeli:
Ulysse
Viti:
2003
Karburanti::
Naftë
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Të tjera
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


me navigator origjinalme 3 cd per gjith europen
telefon direkt nga makina
klima automatike
kambio manuale
xhama panaromik siper me perde origjinale
sensor parkimi
airbag per cdo sendilje me dyer elektrike me buton dhe manuale
dokumenta te rregullta der me 06-12-2013
nr.tel. 0692230641 dhe 0673304887