Numri i njoftimit: 1910
Postuar në: 31.01.2013, 23:14
1 / 1

piste me makina

33.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Lodra dhe lojra

Lloji i njoftimit: Shitet


piste me makina ,20 makina ne gjendje te mire 21m gjate 11m gjere.

 gazmend (Ndërmarrje)