Numri i njoftimit: 1909
Postuar në: 31.01.2013, 20:59

Nokia s

2.000 Lekë
Marka:
Nokia
Modeli:
s

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Mban per nje koh te gjate bateri eshte i thjeshte ne perdorim eshte i paisur me bluetooth me kamer dhe me internet