Numri i njoftimit: 16439
Postuar në: 28.08.2015, 14:37
1 / 1

kondicioner Toshiba 13 ras

450.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Pjisje klime Kondicioner

Lloji i njoftimit: Shitet


Kondicioner toshiba 6 muaj i prdorur eshte ekonomik inverter me jonisti shitet450 mij