Numri i njoftimit: 15385
Postuar në: 17.08.2015, 13:05

kamion 813

300.000 Lekë

Kategoria Mjete motorike / Kamjona

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


kamion 813 ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike