Numri i njoftimit: 15295
Postuar në: 29.01.2019, 10:36
1 / 5

SHITEN VELLO

2.000 € i pa diskutueshëm
Lloji i veshjes:
Fustane
Madhësi:
M
Ngjyra:
Të tjera

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten dy vello ngjyre pane ,nje roze e te tjerat te bardha. Te gjitha 2 mije euro