Numri i njoftimit: 1359
Postuar në: 02.01.2013, 14:35
1 / 1

SUPER OKAZION

400 € i diskutueshëm
Kati:
0
Ngrohja:
Nuk ka

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira Shkëmbim i mundshëm


SHITEN 3 DYQANE ME DALJE NE RRUGE KRYESORE NE QENDER TE QYTETIT BILISHT ME SIP 63 M2,82 M2 DHE 91 M2 DYQANET JANE ME QIRA AFAT GJATE DHE SHITEN PER ARSYE EMIGRIMI