Numri i njoftimit: 12014
Postuar në: 19.05.2017, 19:44
1 / 9

Patundshmëri Shtëpi - Vila POGRRADEC porsi nje vile Pushim

37.000 €
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
85
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION ( ME HIPOTEKE ) SHITET OSE NDERRIM TE MUNDESHSHEM TIRANE Vendi shume idel ne katin e dyte 85 m2 ne Rr, Vilave me Rr, Sul Starovari ,pamje nga rruga kondicioner 18 btu oxhak,vend kaldaje, dopio-xham,termoizolim punime cilesore jo te firmes, uje drita 24 ore , vend parkimi , me shume mundesira, pushime dhe banimi 36.000 euro etj etj shitet ose nderrohet ne Tirane, tel 0695306106 me hipoteke te rregullt