Numri i njoftimit: 11779
Postuar në: 02.05.2015, 20:36
1 / 1

JAPIM FUSTANE NUSERIE ME QIRA

2.500 Lekë
Lloji i veshjes:
Veshje e dasme
Madhësi:
M
Ngjyra:
e bardhë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


JAPIM FUSTANE NUSERIE ME QIRA ME CMIM TE ARSYSHEM