Numri i njoftimit: 11778
Postuar në: 02.05.2015, 20:24
1 / 3

JEPEN FUSTANE NUSERIE ME QIRA

3.000 Lekë
Lloji i veshjes:
Veshje e dasme
Madhësi:
M
Ngjyra:
e bardhë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


JAPIM FUSTANE NUSERIE ME QIRA ME CMIM TE ARSYSHEM