Numri i njoftimit: 11639
Postuar në: 09.04.2015, 22:56
1 / 2

Shitet

I negociueshëm i diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
171
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Qendrore
Sipërfaqja e oborrit:
150

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Shitet një shtëpi në lagjen Cfakë te sheshi i Mejdanit me një sipërfaqe prej 171 m2 , me një oborr me sipërfaqe 150 m2 si dhe nje sipërfaqe trualli (Bahçe) prej 1508 m2.
Çmimi është i arsyeshëm.
Të interesuarit të kontaktojnë në numrin e telefonit: 0692484647 .