Numri i njoftimit: 11527
Postuar në: 25.03.2015, 20:13

Xperia x10 mini pro

50 Lekë i pa diskutueshëm
Marka:
Sony Ericsson
Modeli:
Xperia x10 mini pro

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet per arsy mos perdorimi android 2.2.6 kamera 5megapixels dy muaj i perdorur