Numri i njoftimit: 11523
Postuar në: 25.03.2015, 17:24
1 / 1

shitje Sony Ericsson

60 Lekë i diskutueshëm
Marka:
Sony Ericsson
Modeli:
Xperia x10 mini pro

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet per arsye mos perdorimi. android 2.6.2, kamera 5megapixel. iperdorur vetem 3muaj me gervishje shumete vogla.4.3inc

 Kristi
 Gjirokastër