Numri i njoftimit: 11486
Postuar në: 27.03.2015, 19:19

Dumper betoniere me vinc - mikser - impiant betoni

6.800 €

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shesim Dumper betoniere me vinc .
- gjatesia e vincit 8m
- betoniere 3mk
Ne gjendje te shkelqyer .
Per me shume informacione na kontaktoni ne kete nr :
0039 335 640 6009

 Kotica Srl (Ndërmarrje)