Numri i njoftimit: 11426
Postuar në: 07.03.2015, 15:41
1 / 1

YAMAHA B3 POLISHED EBONY PIANINO

4.950 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


Audio Audio Store ofron në shitje YAMAHA B3 POLISHED EBONY PIANINO
Audio Store me lokacion gjindet në Kosovë qytetet : Mitrovicë dhe Prishtinë .
Na vizitoni në Facebook për tu informuar për ofertat dhe zbritjet javore.

Kontakti :
Mob : +386 49 445 776
Viber :+386 49 445 776
E-mail: info@audiostoreks.com
Web:www.audiostoreks.com
Facebook : audiostorekosova