Numri i njoftimit: 11413
Postuar në: 07.03.2015, 15:09
1 / 1

SHURE BLX4

480 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje për instrumente muzikore / Mikrofona

Lloji i njoftimit: Shitet


Audio Store ofron në shitje SHURE BLX4
Audio Store me lokacion gjindet në Kosovë qytetet : Mitrovicë dhe Prishtinë .
Na vizitoni në Facebook për tu informuar për ofertat dhe zbritjet javore.

Kontakti :
Mob : +386 49 445 776
Viber :+386 49 445 776
E-mail: info@audiostoreks.com
Web:www.audiostoreks.com
Facebook : audiostorekosova