Numri i njoftimit: 11175
Postuar në: 02.02.2015, 00:09
1 / 5

Kitare klasike "Muse"

I negociueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Kitara, Kitara elektrike

Lloji i njoftimit: Shitet


Kitarja eshte ne gjendje te mire akustike...Tonaliteti i saj eshte i emblel dhe i qarte pervec disa goditjeve ne siperfaqe te saj si ne foto dhe ne pjesen e pasme te cilat nuk ndikojne ne cilesine e zerit...Nese jeni bleres serioz kontaktoni ne nr e telefonit me larte dhe une do tju siguroj brenda cmimit 6 tela nylon te pahapur origjinale dhe 2 blloqet e celesave te akordimit (te pa montuar ne kuti).Demtimet e kitares i takojne vetem pamjes se jashtme por mund te rregullohen lehte ne ndonje riparues veglash muzikore, Mund te jepni edhe cmimin tuaj ne koment dhe une do t'iu kthej pergjigje.