Numri i njoftimit: 11107
Postuar në: 18.01.2015, 22:00
1 / 1

Shitet ose jepet me qera ndertese 4 kateshe e re.

I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

Lloji i njoftimit: Shitet Shkëmbim i mundshëm


Ndertese e re 4 kateshe ne bulevardin kryesor 100 metra ne jug nga qenra e qytetit Gramsh,me ambiente per dyqane per zyra etj,,.dhe me apartamente per banim.