Numri i njoftimit: 11014
Postuar në: 21.12.2014, 19:18

Shesim Toke

I negociueshëm
Sipërfaqja:
9000
Lloj i tokës:
Bujqësore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira


Kemi per te shitur nje siperfaqe toke prej 9 dylym. Kjo toke eshte e rrethuar dhe e pajisur me nje shtepi banimi si dhe uje te pishem 24 ore. Toka eshte e pajisur me dokumenta te rregullta, per me shume informacione ju lutemi te kontaktoni ne numrat e shenuar.
00355673751157