Numri i njoftimit: 10990
Postuar në: 14.12.2014, 21:31
1 / 3

Shes

100 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Fizharmonikë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes Fizarmonike Parrot 13 Regjister 120 Bass