Numri i njoftimit: 10707
Postuar në: 24.10.2014, 14:57

mercedes 190

750 Lekë
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
190
Viti:
1986
Karburanti::
Naftë
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Të tjera
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


mercedes 190 vit 1986 pa dekumenta ne gjenje te mire motorike dhe gjenerike.......

 endrit
 Mat