Numri i njoftimit: 10687
Postuar në: 22.10.2014, 15:47
1 / 7

shes volkswagen passat

I negociueshëm
Marka:
VW Volkswagen
Modeli:
Passat
Viti:
2000
Karburanti::
Naftë
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Makinë Qyteti
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


makina eshte ne gjendje te mire motorrike e xhenerike...ka drita xenon bosch , km te bera ka gjithsej 235000 origjinale dhe km te bera ne shqiperi 40000 km..shitet per arsye mosperdorimi..
CEL : 0693921545