Numri i njoftimit: 10443
Postuar në: 14.09.2014, 18:26

superrr okaziooooooooooooooooooooooooooon

I negociueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


disponojm sasi te medha gjendje rrobash te reja dhe te perdorura , ato jan rifuxhio grumbull dhe neper thase.te gjitha se bashku. jan te ardhura nga italia, te intersesuarit te kontaktojn me mu cmimi sipas sasis sa me shum aq me lir e bejm ket per aresye rikonstruksioni te magazines. disponijm edhe nje sasi kepucesh femijesh dhe femrash oferta e limituar.