Numri i njoftimit: 10439
Postuar në: 13.09.2014, 22:05
1 / 7

Audi A6

3.000 € i diskutueshëm
Marka:
Audi
Modeli:
A6
Viti:
2001
Karburanti::
Naftë
Transmetuesi:
Automatike
Tipi:
Makinë Qyteti
Ngjyra:
e zezë
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Audi A6, me fuqi motorrike 2.5, me Naft, kamio Automatike. ne gjendje te mire si motorrike ashtu dhe xhenerike, me targa AA te paguara deri ne shtator te 2015, Makina ka ngjyr te zez, me disqe alumini, sendile lekure ngjyr e zez dhe me komand elektronike,xhamat me komande elektronike, bagazhier me 6 CD, me sensore, Shitet per arsyje mospordorimi.

NR, CEL: 068 21 94 318.

Ylberi. Burrel.