Numri i njoftimit: 10373
Postuar në: 03.09.2014, 20:21
1 / 3

jap apartament ne shitje dhe me qera

I negociueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i njoftimit: Shitet


jap apartament ne shitje dhe me qera 0697709460 banesa eshte ne qytetin e kucoves ne afer `milves`