Numri i njoftimit: 10182
Postuar në: 28.07.2014, 09:03

shitet shtepi +tok

40.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
70
Numri i kateve:
1
Ngrohja:
Me dru
Sipërfaqja e oborrit:
600m2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


shtepi 1 kat e gjysem , ka 600m2 tok jasht shtepis dhe shtepia vet eshte 70 m2 , ka nje banjo , dhom pritjeje + kuzhin dhe 2 dhoma gjumi.