Numri i njoftimit: 10039
Postuar në: 12.07.2014, 14:15
1 / 2

CONTROLIER RELOOP BEATMIX per arsye emigrimi

2.000 Lekë

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


CONTROLIER RELOOP BEATMIX 2 KANALE ZERI .. NE GJENDJE SHUM TE MIR PUNE

 STEFAN
 Gjirokastër