Numri i njoftimit: 93085
Postuar në: 07.03.2023, 19:10
1 / 1

Shiten 2 Garazhe tek fresku Tirane

39.800 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
60

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Garazh

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 2 Garazhe ne rrugen Muhamet Deliu afer Restorant Freskut Tirane. 2 Garazhet jane ngjitur me njeri tjetrin dhe kane siperfaqe te perbashsket 60 m2, pra secili ka nga 30 m2. Garazhet jane ne nivelin 0 dhe ndodhen buze rruges ne nje zone shume problematike per parkim. Ambjenti ka dokumentacion te rregult hipotekor.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni.