Numri i njoftimit: 93084
Postuar në: 07.03.2023, 19:07
1 / 4

Shitet 1000 m2 tokë truall në fshatin Borsh Sarande.

142.000 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
1000
Lloj i tokës:
Ndërtimore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet 1000 m2 tokë truall në fshatin Borsh Sarande.Toka ndodhet buze rruges kryesore 500 m nga plazhi i Borshit në një zonë e projektuar per Vila dhe hotele turistike.Toka eshte e sheshte dhe me te gjithe infrastrukturen e gatshme per ndertim.Vendodhja e saj ofron qetësinë, privatësinë, gjelbërimin, ajrin e pastër dhe një panoramë shumë te bukur te zones. Toka shitet me 140 euro m2. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone telefononi.