Numri i njoftimit: 93083
Postuar në: 06.03.2023, 11:39
1 / 12

Jepet me qira Apartament 2+1 kati i 2-te i nje Vile 2-Katesh

30.000 Lekë i pa diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
120
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qira Apartament 2+1 kati i 2-te i nje Vile 2-Kateshe, ne rrugen Ymer Beqiri Tirane. Shtepia ndodhet afer bulevardit te ri mbi nen/stacionin elektrik Tirane. Shtepia eshte 2 kateshe me nje siperfaqe ndertimi 120 m2 me oborr te gjelberuar. Shtepia organizohet ne katin e dyte: nje sallon ndenje, nje dhome gatimi, 2 dhoma gjumi, koridori dhe ballkoni. Shtepia eshte e mobiluar dhe e shtruar me parket. Per me shume informacion apo nje vizite ne shtepi ju lutem kontaktoni.