Numri i njoftimit: 93071
Postuar në: 22.02.2023, 10:00
1 / 4

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Totalisht E Mobiluar

250 €
Numri i dhomave:
1
Sipërfaqja:
60
Ngrohja:
Te tjera
Kati:
0

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Me qira


• Jepet Me Qera Apartament 1+1 Totalisht E Mobiluar me siperfaqe rreth 60 m2 me oborr. I përbëre nga një sallon ndenje me ambjent gatimi ,1 dhoma gjumi, si dhe 1 tualet. Totalisht me mobilim bashkohor (i investuar).
Aktualisht i lire.
Adresa:Rruga Besa,Siri Kodra
Cmimi:250 Euro Ne Muaj
Cel:0697208877