Numri i njoftimit: 93068
Postuar në: 05.03.2023, 15:39
1 / 9

Jepet me qira Dyqan ne rrugen e Barikadave Tirane

1.000 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
84
Kati:
0
Ngrohja:
Qendrore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Me qira


Jepet me qira Dyqan me sip.84 m2 ne rrugen e Barikadave Tirane. Dyqani ndodhet perballe shkolles Lidhja e Prizrenit, buze te rruges Kryesore , me fasade ne rruge 10 m,dhe lokalizohet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Kryeqytetit. Dyqani ka dokumentacion te rregult hipotekor.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni.