Numri i njoftimit: 93064
Postuar në: 04.02.2023, 20:11
1 / 5

Shitet Shtepi 1-Kateshe ne rrugen Nato Kamez

55.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
108
Numri i kateve:
1
Ngrohja:
Me rrymë
Sipërfaqja e oborrit:
500

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Shtepi 1-Kateshe ne rrugen Nato afer Restorant "Vellezerit Lleshi" Kamez. Shtepia eshte 1 kateshe, me nje siperfaqe ndertimi 108 m2 dhe Sip. truall 500 m2 me hipoteke. Shtepia organizohet: nje dhome ndene/kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe veranda. Shtepia eshte afer rruges kryesore ne nje zone te qete dhe me te gjitha sherbimet afer. shtepia ka nje oborr 500 m2 te strukturuar dhe te gjelberuar. Shtepia disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone mos hezitoni te telefononi.