Numri i njoftimit: 93063
Postuar në: 24.03.2023, 11:10
1 / 10

Shitet Mercedes Benz C Klas 180 kompresor

1 € i diskutueshëm
Marka:
Mercedes-Benz
Modeli:
C 180
Viti:
2004
Karburanti::
Benzinë
Kilometra::
200000
Transmetuesi:
Manuale
Tipi:
Limuzinë
Ngjyra:
gri
Regjistrimi:
i Shqipërisë

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


OKAZION!!! Shitet mercedes benz C Klas 180 kompresor i sapo ardhur nga Gjermania me dogan dhe taksa te sapo paguara per nje vite, 236.000 km origjinale e mbajtur nga nje pronar ne Gjermani. Te gjitha sherbimet e kryera
Makina ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove ne mekanikun tuaj te besuar.Cmimi pak i diskutueshem.
Per me teper kontaktoni ne nr:
0695386338 si dhe ne WhatsApp