Numri i njoftimit: 93057
Postuar në: 21.03.2023, 21:04
1 / 12

Apartament me qera Rr.Besim Alla perball Misto Mame e mobilu

320 € i pa diskutueshëm
Numri i dhomave:
2
Sipërfaqja:
92
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
7

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepet apartament me qera kati i 7 me acensor . Apartamenti 1+1 me ballkon dhe verand 92m katror i mobiluar e kompletuar gati per banim. Adresa Rruga Besim Alla perball Misto Mames pallati Daks 2009 . Cmimi qeras 320 euro ne muaj . Cel :+355696511122