Numri i njoftimit: 93044
Postuar në: 08.03.2023, 20:55
1 / 9

Goma te reja 7 dit te perdorura 195/50 R15 4 cop

200 €
Madhësia:
15
Lloji i gomave:
Goma verore+dimrore

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 4 goma te reja 7 dit te perdorura viti i prodhimit 2022 me numer 195/50 R15 . Shiten per arsye se jan marre gabim . Cmimi 50 euro copa . Cel : +355696511122 ose +355693850355