Numri i njoftimit: 93043
Postuar në: 08.03.2023, 22:09
1 / 11

Disk alumini Japan Racing JR27 215/35 R18 edhe 225/35 R18

850 € i pa diskutueshëm
Lloji i gomave:
Goma verore+dimrore
Prodhimi:
10088
Madhësia:
18

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Disqe / Goma me Disqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten : Goma me Disk alumini me dadiceket e vet Japan Racing JR27 . Te perparmet 215/35/R18 te pasmet 225/35/R18 . Gjendja shume e mir pa asnje gervishje sic shikohet edhe ne foto . Cmimi 4 cop 850 euro i pa diskutueshem . Cel ; +355696511122