Numri i njoftimit: 93037
Postuar në: 05.03.2023, 15:38
1 / 10

Shitet Apartament i ri 3 +1 ne rrugen e Kercikeve afer Kafj

63.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
3
Sipërfaqja:
97
Ngrohja:
Me rrymë
Kati:
2

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Apartament i ri 3 +1 ne rrugen e Kercikeve afer Kafja e Rremes Tirane. Apartamenti ka siperfaqe te bredshme 97 m2 dhe ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri 3-katesh. Pallati eshte i ri i sapo perfunduar me sistem kapot dhe pozicionohet ne nje zone te qete dhe te gjelberuar dhe me ajer te paster. Apartamenti organizohet:: nje dhome ndenje me aneks gatimi, 3 dhoma gjumi, koridori ,ballkoni, dhe 2 tualete me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar. Apartamenti eshte i paisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni.