Numri i njoftimit: 91970
Postuar në: 05.03.2023, 15:39
1 / 1

Shitet toke truall 430 m2 ne Babrru Paskuqan Tirane

43.000 € i diskutueshëm
Sipërfaqja:
430
Lloj i tokës:
Ndërtimore

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet toke truall 430 m2 ne Babrru Paskuqan Tirane. Toka eshte afer qendres se Babrroit shume afer Tiranes, ne nje zone me rruge te reja te asfaltuara dhe me te gjitha kushtet per te banuar. Toka ka nje siperfaqe te hipotekuar 430 m2.Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone telefononi.