Numri i njoftimit: 91923
Postuar në: 05.03.2023, 15:38
1 / 12

Shitet Shtepi 2-Kateshe, ne rrugen Berisha ne Kamez.

105.000 € i diskutueshëm
Numri i dhomave:
6
Sipërfaqja:
205
Numri i kateve:
2
Ngrohja:
Qendrore
Sipërfaqja e oborrit:
500

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Shtepi 2-Kateshe, ne rrugen Berisha ne Kamez. Shtepia ka siperfaqe ndërtimi 205 m2 dhe siperfaqe. trualli 500 m2. Shtëpia organizohet ne katin e pare: eshte e ndare ne dy Hyrje 1+1 dhe 2 tualete, koridor dhe verande, Kati i 2-te perbehet: ne nje sallon te madh me kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 Ballkone. Shtëpia është e re me kollona per ndertim 3-katesh e mobiluar ne menyre bashkohore, dhe me çertifikate të rregullt pronësie. Shtëpia ndodhet në Qendër te Kamzes, një zonë e qetë dhe me te gjitha fasilitete e duhura. Shtepia ka hipoteke per siperfaqen ndertimore dhe per truallin. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni.