Numri i njoftimit: 91833
Postuar në: 19.06.2022, 18:35
1 / 3

Set banjo 1,BOLIER OCEAN, 2,LAVAMAN, 1,WC, 2,BIDE

20.500 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Banja, Tualet, Dush / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


BOLIER OCEAN 4000 L
LAVAMAN DY COP 3500+3500 L me gjith grup.
Bide DY COP 3500+3500 L me gjith grup
WC 2500 L
Te gjitha bashk me ulje 18.000 L